


Підшипник 7312 (30312), розміри: 60х130х33,5 NTE Slovakia
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30312
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7312 або 30312

Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 60 мм.
зовнішній діаметр D = 130 мм.
ширина B = 33,5 мм.
вага — 1,95 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль КрАЗ-260 Міст передній
Автомобіль УРАЛ-375 УРАЛ-375ДМ Роздаткова коробка
Автомобіль УРАЛ-4320 Автомобіль вантажної Лебідка
Автомобіль КАМАЗ-53228, 65111 роздавальна коробка
Автомобіль МАЗ-537 Редуктор 2-го переднього моста/передавання головне
Автомобіль МАЗ-538 Редуктор заднього моста
Автомобіль МАЗ-543 Редуктор 1-го і 2-го переднього моста
Комбайн КПІ-2,4 Комбайн кормоубірковий причіпний Подрібнювач, редуктор конічний
Комбайн КСК-100 Кормоубірковий самохідний комбайн Редуктор
Підшипник маточини SAF/IVECO (VKHB2283)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.95 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 208 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 196 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7312 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 33.5 мм |
- Ціна: 830 ₴



