
Підшипник 7313 (30313), розміри: 65х140х36 SKF.ua
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30313
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7313 або 30313
Виробник: SKF.ua

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 65 мм.
зовнішній діаметр D = 140 мм.
ширина B = 36 мм.
вага — 2,41 кг.
Застосування підшипника:
Трактор Т-150 Головна передача (вал ведучий)
Трактор Т-150К Шестерня тягова
Трактор Т-150 Мост передний и задний
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Вал відбору потужності, колесо зубчасте дротове
Трактор ХТЗ-16131 Ведучий вал головної передачі
Підшипник маточини BPW/SAF (VKHB2304)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.41 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 116 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 86.5 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7313 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴



