


Підшипник 7315 (30315), розміри: 75х160х40 NTE Slovakia
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30315
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7315 або 30315
Виробник: NTE Slovakia

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 75 мм.
зовнішній діаметр D = 160 мм.
ширина B = 40 мм.
вага 3,6 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 301 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 290 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7315 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



