



Підшипник 3203-2RSR (5203-2RS), розміри:17х40х17,5 (025105.0,AZ35282,428600) Kinex Slovakia
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3203
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упірний дворядний 5203-2RS

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 17 мм.
зовнішній діаметр D = 40 мм.
ширина B = 17,5 мм.
вага 0,097 кг.
Каталожні номери: 025105.0, 0000251050, 428600, AZ35282, 025104
Виробник: Kinex Slovakia
Застосовується в сельхозтехніці: Claas, New Holland, John Deere...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.09 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 14 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 9 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 5203 2RS |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



