

Підшипник 205KRRB2 (822-195C,AA22097,195293C91,86900821) TIMKEN USA
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205 KRRB2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник сферичний шестигранний 205 KRRB2

Розміри:
- Внутрішній діаметр - 22,250 мм
- Зовнішній діаметр - 52 мм
- Висота зовнішнього кільця - 15 мм
- Висота внутрішнього кільця - 25,400 мм (Peer - 22,936 мм)
Ущільнення: посилене 3-кромкове резинове або захисна шайба
Особливості: внутрішній отвір – шестигранний, поверхня зовнішнього кільця сферична
Виробник: TIMKEN USA
Каталожні номери: 822-195C, DQ06891, JD9260, AA22097, 205KRRB2, 822-119C, 195293C91, 86900821, 87650438, JD10125, 205KRRB2, GA9357, GA7841, GA9846, GA2100, 47508387, 833045M1, 31-2475140, 205KRRB2C1, 380301A1, G2100-03, 4515, 10161068
Встановлюється на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland, Great Plains, Kinze
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.2 кг |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 205KRRB2 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Зернозбиральний комбайн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



