
Підшипник 206KRRB6 (PER.206HRRB6,211587C91,135241,JD9313) CT Agri
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 206 KRRB
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий із 6-гранним отвором 25,4 мм (1")

Основні параметри:
- Внутрішній діаметр (мм) 25,425
- Зовнішній діаметр (мм) 62
- Ширина (мм) 24
- Ширина зовнішнього кільця (мм) 16
- Вага (кг) 0,32
- Тіла кочення Кулькові
- Тип сприйняття навантаження Радіальна
Виробник CT Agri
Тип товару Підшипник кульковий радіальний
Виробник: PEER China
Каталожні номери: 206KRRB6, 211587C91, 135241, JD9313, JD9313, 203389C91, 212328C91, 47577191, 57483C91, 135423, 700713172, 713172, 7713605, 84330028, AN100348, JD9249, JD9407, JD9438, 135241, 80135241, 80135423, 87408830, 206KPPB6, PER.206HRRB6
Встановлюється на техніці John Deere, Case, New Holland
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT AGRI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.32 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Внутрішній діаметр | 25.425 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



