



Підшипник 11312 (1313K+H313), розміри: 60х140х33/50 NTE
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1313K+H313
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний на закріплювальній втулці 11312 (1313K+H313)
Виробник : NTE Slovakia

Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 60 мм.
зовнішній діаметр D= 140 мм.
ширина B= 33/50 мм.
вага 2.84 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 2.84 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 63 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 22.9 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



