



Підшипник 11314 (1316K+H316), розміри: 70х170х39/59 CT
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1316K+H316
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний на закріплювальній втулці 11314 (1316K+H316)
Виробник : CT China

Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 70 мм.
зовнішній діаметр D= 170 мм.
ширина B= 39/59 мм.
вага 5.37 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.37 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 86.7 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 31.4 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴



