Підшипник GE30KRRB (UEL 206,YEL 206-2F) 87044350,84069440,84019208,JD39106 PEER, фото 2
Підшипник GE30KRRB (UEL 206,YEL 206-2F) 87044350,84069440,84019208,JD39106 PEER, фото 3
Підшипник GE30KRRB (UEL 206,YEL 206-2F) 87044350,84069440,84019208,JD39106 PEER
  • Готово до відправки
  • Код: uel 206-6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: PEER
Основні параметри:
Найменування UEL 206
Внутрішній діаметр (мм) d 30
Зовнішній діаметр (мм) D 62
Ширина (мм) B 48,3
Ширина зовнішнього кільця (мм) C 19
Вага (кг) 0,41
Тела кочення Кулькові
Виробник TIMKEN
Тип товару Корпусний підшипник
 Каталожні номери :
        Claas
    John Deere
     New Holland
    Massey Ferguson
    LEMKEN
     Deutz
Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникКитай
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Статичне навантаження11.3 Н
Динамічне навантаження19.5 Н
Вага0.4 кг
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр62 мм
Висота48.3 мм