
Ремінь 0101200, В(Б)-2660 (17х11-2660) Gates AGRI (200557M1,713506,834111M1)
2 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0101200
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий 0101200, В(Б)-2660 (17х11-2660)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Gates AGRI
Каталожні номери :
Claas -
713506, 000713506, 713506.0, 0007135060, 713506.2, 0007135062.
Deutz-Fahr -
1210712016000
Dronningborg -
41934900, 41966500
Kverneland -
99202041
Massey Ferguson -200557M1, 31-2404170, 312404170, 620510M1, 834111M1, 925216M1
Sampo -4R694264, 614246
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2660 мм.
Ремни клиновые в настоящее время используются во многих сферах народнохозяйственной деятельности :
1. В первую очередь о производстве транспортных средств. На сегодняшний день ремни используются буквально повсеместно многими автомобильными производителями. В этом случае речь идет также и о промышленном автомобилестроении, в частности, строительных кранах.
2. Эксплуатируются в различных приводах авто сельскохозяйственного назначения. Речь идет о комбайнах, тракторах и так далее.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 0101200 |
| Довжина | 2660 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 713506, 000713506, 713506.0, 0007135060, 713506.2 0007135062, 1210712016000, 41934900, 41966500, 99202041, 200557M1, 31-2404170, 312404170, 620510M1, 834111M1, 925216M1, 4R694264, 614246 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 2616 мм |
| Зовнішній діаметр | 2660 мм |
- Ціна: 2 230 ₴



