

Подшипник 7815 (КАМАЗ,ЗИЛ), розміри: 75х135х44,5 CT
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7815-1
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7815
Виробник: CT
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 75 мм.
- зовнішній діаметр D = 135 мм.
- ширина B = 44,5 мм.
- вага 2,57 кг.

Застосування підшипника:
Автомобілі КАМАЗ Міст задній/зовнішня опора/ступиця коліс
Автомобілі ЗІЛ-ступиця заднього колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Індія |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Код запчастини | 7815 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



