
Ремінь 1401180, В(Б)-2400 Ld / 2360 Li (17х11-2400) Gates AGRI (785341.0,203644C1,H145528)
2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1401180
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий 1401180, В(Б)-2400 Ld / 2360 Li (17х11-2400)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Gates AGRI USA
Каталожні номери: 1401180, 785341.0, 203644C1, AP1000295, P49604, 742027, H145528, 592038R2A, 592038R2B, 7855687A,785143.0, 785341.0, 1145631, 01145631, 1116096 ,41933200, 41965900, D41965900, D41933200, 37771407, 210615M1, GH5038, 903412M1, 84072406.
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2400 мм
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 1401180 |
| Довжина | 2400 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1401180, 785341.0, 203644C1, AP1000295, P49604, 742027, H145528, 592038R2A, 592038R2B, 7855687A,785143.0, 785341.0, 1145631, 01145631, 1116096 ,41933200, 41965900, D41965900, D41933200, 37771407, 210615M1, GH5038, 903412M1, 84072406 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 2360 мм |
| Зовнішній діаметр | 2400 мм |
- Ціна: 2 090 ₴



