

Підшипник 6307 (307), розміри: 35х80х21 (МТЗ,МАЗ, УАЗ, ГАЗ) CT
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 307-1
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6307 або 307
Виробник: CT
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 35 мм.
- зовнішній діаметр D = 80 мм.
- ширина B = 21 мм.
- вага 0,43 кг.

Застосування підшипника:
Трактор МТЗ-80 Муфта зчеплення (вал силової передачі, передня опора)
Трактор МТЗ-82 Муфта зчеплення (вал силової передачі, передня опора)
Трактор МТЗ-892 Вал сил. передавання муфти зчеплення, внутрішній вал Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор МТЗ-920 Вал сил. передавання муфти зчеплення, внутрішнє вал Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор ЮМЗ-6АМ, ЮМЗ-6АЛ, ЮМЗ-6КМ Коробка перемикання передач (КПП)
Комбайн Дон-1200 Комбайн зерноприбиральний Реверсивний привод шнека жатки
Комбайн РСМ-10 «Дон-1500Б» Комбайн зерноприбиральний Реверсивний привод шнека жатки
Комбайн Єнісей-1200 Комбайн зерноприбиральний Інші вузли та механізми
Автомобіль УАЗ-3741, УАЗ-3962, ВАЗ-3303, УАЗ-33036, ВАЗ-3909, УАЗ-3909, УАЗ-39094, УАЗ-39095 Роздаткова коробка (вал приводу заднього моста)
Автомобіль УАЗ-452, ВАЗ-452Д Роздаткова коробка
Автомобіль УАЗ-469, УАЗ-469М Роздаткова коробка
Автомобіль УАЗ-2206 роздавальна коробка
Автомобіль КамАЗ-4310 Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль МАЗ-537 Двигун-система охолодження/Насос водяний/Пвищувальне передавання
Автомобіль МАЗ-538 Коробка перемикання передач (КПП) гідромеханічна
Автомобіль МАЗ-543 Коробка перемикання передач (КПП)/Швидке передавання
Автомобіль МАЗ-7310 Двигун-система охолодження/Насос водяний
Автомобіль МАЗ-7410 Коробка перемикання передач (КПП) планетарна/Повіщення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.445 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 21 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 6307 |
| Ширина | 21 мм |
| Марка | МАЗ |
| Вид підшипника | Роздавальної коробки |
- Ціна: 150 ₴



