

Підшипник 6310 2RS (180310,310) розміри: 50х110х27 (JD10018,235933,388069) NTE Slovakia
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180310-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник гойдання кульковий радіальний однорядний 6310 2RS або 18310
Виробник : NTE Slovakia
Загальні параметри:
- внутрішній діаметр d= 50 мм.
- зовнішній діаметр D= 110 мм.
- ширина B= 27 мм.
- Вага 1,08 кг.

Каталожні номери: (JD10018, 235933, 388069, 80388069, 87615924, 236225.4)
Цей підшипник використовується у сільськогосподарських та промислових цілях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 38 Н |
| Динамічне навантаження | 65 Н |
| Вага | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 27 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 6310 |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



