

Підшипник 6311 (311), розміри: 55х120х29 (КАМАЗ,КРАЗ) KG
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 311-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6311 або 311
Виробник : KG India
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 55 мм,
- зовнішній діаметр D= 120 мм.
- ширина B= 29 мм,
- вага 1,33 кг

Застосування підшипника :
Автомобіль КАМАЗ Міст проміжний і задній міст/ міжосьовий диференціал
Автомобіль КРАЗ Карданний вал/Міст передній ведучий
Трактор МТЗ-1221 КПП
Трактор МТЗ-80
Трактор МТЗ-82
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 45 Н |
| Динамічне навантаження | 74.1 Н |
| Вага | 1.33 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 29 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 6311 |
| Ширина | 29 мм |
| Марка | КАМАЗ |
| Вид підшипника | Середнє місто |
| Сумісність із маркою | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



