

Підшипник 6214-2RS (180214,214) 70х125х24 KINEX Slovakia
915 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180214
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6214 або 180214
Виробник : KINEX Slovakia
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 70 мм,
- зовнішній діаметр D= 125 мм.
- ширина B= 24 мм
- вага 1,025 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 45 Н |
| Динамічне навантаження | 63.7 Н |
| Вага | 1.09 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Висота | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6214 |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴



