

Підшипник 807813, розміри: 65х110х30.5 (ступиця ГАЗ, ЗИЛ Бичок) CT
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 807813-1
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 807813 маточини задньої ГАЗ, ЗІЛ 5301, мости ГАЗ, ЗІЛ
Виробник: CT
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 65 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 110 |
| Ширина (мм) B | 30 |
| Висота (мм) | 30,5 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 24 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 109,3 |
| Статична вантажність (кН) Co | 94,6 |
| Гранична частота обертання зі змащенням (об/хв) | 3200 |
| Гранична частота обертання з олією (об/хв) | 4000 |
| Вага (кг) | 1,131 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | CT |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Класифікація | Підшипники роликові конічні однорядні |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 807813 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 94.6 Н |
| Динамічне навантаження | 109.3 Н |
| Вага | 1.13 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 30.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



