

Підшипник 7614 (32314), розміри: 70х150х51 (передня ступиця МАЗ) KG
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7614-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний 7614 (32314)
Виробник: KG India
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 70 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 150 |
| Ширина (мм) B | 51 |
| Висота (мм) | 54 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 42 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 281 |
| Статична вантажність (кН) Co | 400 |
| Номінальна частота обертання (об/хв) | 3000 |
| Гранична частота обертання (об/хв) | 4300 |
| Вага (кг) | 4,25 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | KG |
| Позначення ГОСТ | 7614 |
| Позначення ISO | 32314 J |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Класифікація | Конічні роликопідшипники однорядні |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 7614 (32314) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 400 Н |
| Динамічне навантаження | 281 Н |
| Вага | 4.25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 51 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴



