

Підшипник 7510 (32210), розміри: 50х90х24,75 (УАЗ,Газель) FBJ Japan
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7510
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7510 або 32210
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 50 мм.
- зовнішній діаметр D = 90 мм.
- ширина B = 24,75 мм.
- вага 0,63 кг.
Виробник: FBJ Japan

Каталожні номери: 1900075101, 86570632, 1964250C1, 238074.0, 3199157, 26800160, KK016201, J0010242, 00240065, 41668700, 717081R91
Застосування підшипника:
Підшипник маточини MB, VW, RVI, VOLVO (1VKHB207)
Автомобіль УАЗ-3741, ВАЗ-3962, ВАЗ-3303, УАЗ-33036, УАЗ-33036, ВАЗ-3909, ВАЗ-39094, УАЗ-39095 Автомобіль вантажний малотоннажний Міст задній (диференціал)
Автомобіль УАЗ-3160, 31601, 310604, 340605 Автомобіль легкової підвищеної прохідності Міст задній, диференціал
Автомобіль УАЗ-452, УАЗ-452Д Автомобіль вантажний малотоннажний Міст задній
Автомобіль УАЗ-469, УАЗ-469М Автомобіль легкої підвищеної прохідності Міст задній
Автомобіль УАЗ-2206, 3303, 3909, 3962, 3925 передній і задній мости, диференціал
Автомобіль ГАЗ-2705 Газель. Автомобіль вантажний малотоннажний Ступиці задніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ГАЗ-3221 Автобус Міст задній (диференціал)
Автомобіль ГАЗ-3302 Газель.Ступиці задніх коліс (внутрішня опора)
Автомобіль ГАЗ-24 Волга Міст задній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 100 Н |
| Динамічне навантаження | 82.5 Н |
| Вага | 0.63 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 24.75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Марка | УАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Ширина | 24.75 мм |
| Код запчастини | 32210 |
| Сумісність із маркою | MAN, Volvo, ГАЗ, УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | МТЗ-82 |
- Ціна: 650 ₴



