

Підшипник 7519 (32219), розміри: 95х170х43 (ступиця КраЗ) NTE Slovakia
1 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7519-3
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний 7519 (32219)
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 95 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 170 |
| Ширина (мм) B | 43 |
| Висота (мм) T | 45,5 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 37 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 281 |
| Статична вантажність (кН) Co | 390 |
| Номінальна частота обертання (об/хв) | 2800 |
| Гранична частота обертання (об/хв) | 3800 |
| Вага (кг) | 4,05 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | CT |
| Позначення ГОСТ | 7519 |
| Позначення ISO | 32219 J |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Класифікація | Конічні роликопідшипники однорядні |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 7519 (32219) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 39 Н |
| Динамічне навантаження | 28 Н |
| Вага | 4.05 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Висота | 43 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴



