

Підшипник 27312 (31312), розміри: 60х130х31 (міст задній МАЗ) KINEX Slovakia
1 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23312-2
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний 27312 (31312)
Виробник : KINEX Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 60 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 130 |
| Ширина (мм) B | 31 |
| Висота (мм) | 33,5 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 22 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 145 |
| Статична вантажність (кН) Co | 166 |
| Гранична частота обертання зі змащенням (об/хв) | 3600 |
| Гранична частота обертання з олією (об/хв) | 5300 |
| Вага (кг) | 1,9 |
| Тела кочення | Роликові конічні |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна та осьова |
| Виробник | KINEX |
| Позначення ГОСТ | 27312 |
| Позначення ISO | 31312 |
| Тип товару | Підшипник роликовий конічний |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Найменування | 27312 (31312) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 166 Н |
| Динамічне навантаження | 145 Н |
| Вага | 1.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 31 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴



