

Підшипник UCFL 207 (UCFL207) NTE Slovakia
Підшипниковий вузол UCFL 207 — складається з чавунного фланцевого корпусу — FL 207, з двома кріпильними отворами та радіального кулькопідшипника зі сферичною зовнішньою поверхнею — UC 207, який має подовжене внутрішнє кільце для монтажу на вал.
Мастило підшипника відбувається через тавоть (оливку), розташовану в корпусі.
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 35 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 44,4 |
| Ширина корпусу (мм) H | 161 |
| Висота корпусу (мм) A | 34 |
| Довжина корпусу (мм) L | 90 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 130 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 16 |
| Вага (кг) | 1,2 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCFL |
| Виробник | NTE |
| Найменування |
UCFL 207 |

Ці підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, станочне обладнання, промислове обладнання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 161 мм |
| Висота | 34 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | ucfl207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴



