

Подшипник в корпусе UCFL 205 (UCFL205) NTE Slovakia
335 ₴
- Готово до відправки
- Код: ucfl205
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипниковий вузол UCFL 205 — складається з чавунного фланцевого корпусу — FL 205, з двома кріпильними отворами та радіального кулькопідшипника зі сферичною зовнішньою поверхнею — UC 205, який має подовжене внутрішнє кільце для монтажу на вал.
Мастило підшипника відбувається через тавоть (оливку), розташовану в корпусі.
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 25 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 35,8 |
| Ширина корпусу (мм) H | 130 |
| Висота корпусу (мм) A | 27 |
| Довжина корпусу (мм) L | 68 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 99 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 14 |
| Статична вантажність (кН) Co | 7,85 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 16 |
| Вага (кг) | 0,64 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCFL |
| Виробник | NTE |
| Найменування | UCFL 205 |
Ці підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, станочне обладнання, промислове обладнання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 7.85 Н |
| Динамічне навантаження | 14 Н |
| Вага | 0.65 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 130 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Висота | 35.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | ucfl205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴



