
Підшипник UCFL 209 (UCFL209) FBJ Japan
Підшипниковий вузол UCFL 209 — складається з чавунного фланцевого корпусу — FL 209, з двома кріпильними отворами та радіального кулькопідшипника зі сферичною зовнішньою поверхнею — UC 209, який має подовжене внутрішнє кільце для монтажу на вал.
Мастило підшипника відбувається через тавоть (оливку), розташовану в корпусі.
Виробник: FBJ Japan
Основні параметри:
|
||||||||||||||||||||||||||||
Ці підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, станочне обладнання, промислове обладнання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 1.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 188 мм |
| Висота | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | ucfl 209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



