

Підшипник UCFL 211 (UCFL211) CT
Підшипниковий вузол UCFL 211 — складається з чавунного фланцевого корпусу — FL 211, з двома кріпильними отворами та радіального кулькопідшипника зі сферичною зовнішньою поверхнею — UC 211, який має подовжене внутрішнє кільце для монтажу на вал.


Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 55 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 58,4 |
| Ширина корпусу (мм) H | 224 |
| Висота корпусу (мм) A | 43 |
| Довжина корпусу (мм) L | 130 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 184 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 19 |
| Вага (кг) | 3,2 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCFL |
| Виробник | CT |
| Найменування | UCFL 211 |
Мастило підшипника відбувається через тавоть (оливку), розташовану в корпусі.
Виробник: CT
Ці підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, станочне обладнання, промислове обладнання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника | Кочення |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | ucfl 211 |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 224 мм |
| Висота | 58.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність корпусу | Так |
| Статичне навантаження | 27.9 Н |
| Динамічне навантаження | 41.2 Н |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



