
Підшипник 6304 (180304,304), розміри: 20х52х15 (RE210005,244284,AC671358,R001155) CT
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180304
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6304 або 180304
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 20 мм.
- зовнішній діаметр D= 52 мм,
- ширина B= 15 мм
- вага 0,136 кг.
Виробник : CT
Каталожні номери підшипника : (244284, KG01397800, AC671358, R001155, RE210005, 244284.0, AP18610, JD7124, JD8540, JD9408, D41628800, V610063044)
Даний підшипник широко застосовується в сільгосптехніки : John Deere, Case, New Holland, Claas, МТЗ, ХТЗ, СМД
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 7.11 Н |
| Динамічне навантаження | 14.31 Н |
| Вага | 0.145 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 180304 |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴



