


Подшипник UC 211 (480211), розміри: 55х100х55,6
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний із двома ущільненнями та широким внутрішнім кільцем UC 211
Позначення підшипника: UC 211, 480211, YAR-211 2F, GYE 55 KRRB
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 55 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 100 |
| Ширина (мм) B | 55,6 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 25 |
| Радіус фаски (мм) r | 1,5 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 43,4 |
| Статична вантажність (кН) Co | 29,4 |
| Вага (кг) | 1,11 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Виробник | CT |
| Позначення ГОСТ | 480211 |
| Позначення ISO | UC211 |
| Тип товару | Корпусний підшипник |
| Класифікація | Корпусний підшипник |
| Продукція | Корпусні підшипники |
| Застосування підшипника | С/Х підшипник |
| Найменування | 480211 (UC211) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 29.4 Н |
| Динамічне навантаження | 43.4 Н |
| Вага | 1.11 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 55.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



