



Підшипник YET 209 (RAE45RRB, AEL 209, 84019574), розміри: 45х85х30,2 NTE Slovakia
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: RAE45RRB
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закріплюваний підшипник YET209 (RAE45RRB)
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 45 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 85 |
| Ширина (мм) B | 30,2 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 22 |
| Вага (кг) | 0,676 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Виробник | NTE |
| Тип товару | Корпусний підшипник |
| Класифікація | Корпусний підшипник |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Застосування підшипника | С/Х підшипник |
| Найменування |
YET 209 (AEL209 NOH) |

Номери підшипника з інших брендів: YET209, YEL209, SA209, UE209, FD209, ES209, RAE45RRB, GRAE45RRB
Каталожні номери: 84019574, 23439.0, D41701900, 233439, 2334390, 0002334390, 3170513M1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Вага | 0.676 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 30.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴



