

Підшипник UC 308 (480308), розміри: 40х90х52 FBJ Japan
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: UC 308
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний підшипник UC 308 (480308)
Виробник: FBJ Japan
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 40 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 90 |
| Ширина (мм) B | 52 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 28 |
| Радіус фаски (мм) r | 1,5 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 40,7 |
| Статична вантажність (кН) Co | 24 |
| Вага (кг) | 1 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Виробник | FBJ |
| Позначення ГОСТ | 480308 |
| Позначення ISO | UC308 |
| Тип товару | Корпусний підшипник |
| Класифікація | Корпусний підшипник |
| Продукція | Корпусні підшипники |
| Застосування підшипника | С/Х підшипник |
| Найменування | 480308 (UC308) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 24 Н |
| Динамічне навантаження | 40.7 Н |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



