


Підшипник UC 309 (480309), розміри: 45х100х57 CT
Корпусний підшипник UC 309 (480309)
Виробник: CT China
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 45 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 100 |
| Ширина (мм) B | 57 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 30 |
| Радіус фаски (мм) r | 1,5 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 48,9 |
| Статична вантажність (кН) Co | 29,5 |
| Вага (кг) | 1,33 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Виробник | CT |
| Позначення ГОСТ | 480309 |
| Позначення ISO | UC309 |
| Тип товару | Корпусний підшипник |
| Класифікація | Корпусний підшипник |
| Продукція | Корпусні підшипники |
| Застосування підшипника | С/Х підшипник |
| Найменування | 480309 (UC309) |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 29.5 Н |
| Динамічне навантаження | 48.9 Н |
| Вага | 1.33 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 57 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



