Підшипник 42210 (NJ210), розміри: 50х90х20 CT
Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний 42210 або NJ210
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 50 мм.
- зовнішній діаметр D = 90 мм.
- ширина B = 20 мм.
- вага 0,585 кг.
Виробник: CT China
Підшипник типу NJ має два борти на зовнішньому й один борт на внутрішньому кільці, що дає змогу фіксувати вал у осьовому напрямку в один бік. Застосовується в автомобілях, тракторах, гірсько-збагаченому обладнанні та виробництві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.585 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| аналог | NJ210 |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴








