



Підшипник YET 210 (RAE50RRB,YEL 210,SA 210,80754393), розміри: 50х90х30,2 NTE Slovakia
790 ₴
- Готово до відправки
- Код: YET 210
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закріплюваний підшипник YET210 (RAE50RRB)
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 50 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 90 |
| Ширина (мм) B | 30,2 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 22 |
| Вага (кг) | 0,73 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Виробник | NTE |
| Тип товару | Корпусний підшипник |
| Класифікація | Корпусний підшипник |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Застосування підшипника | С/Х підшипник |
| Найменування | YET 210 (AEL210 NOH) |
Номери підшипника за іншими брендами: YET210, YEL210, SA210, UE210, FD210, ES210, RAE50RRB, GRAE50RRB
Каталожні номери: 80754393, 2151330, 2339760, 707713571, 233976.0, 233976, 2339760, D41716500, 754393, 84007379
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.73 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 30.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



