



Підшипник YET 211 (GRAE55RRB,AEL211,AZ100206,AZ61501), розміри: 55х100х32,6 NTE Slovakia
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: YET 211
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закріплюваний підшипник YET211 (RAE55RRB)
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 55 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 100 |
| Ширина (мм) B | 32,6 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) C | 25 |
| Вага (кг) | 1 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Виробник | NTE |
| Тип товару | Корпусний підшипник |
| Класифікація | Корпусний підшипник |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Застосування підшипника | С/Х підшипник |
| Найменування | YET 211 (AEL211 NOH) |
Номери підшипника за іншими брендами: YET211, YEL211, SA211, UE211, FD211, ES211, RAE55RRB, GRAE55RRB
Каталожні номери: AZ100206, AZ61501, AZ100256
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 32.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



