
Підшипник 180306 (6306,306), розміри: 30х72х19 (238322,JD7689,RE65651,AZ38467,RE29115) ВАЗ, ДОН
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180306
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6306 або 180306
Виробник : CT China
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 30 мм.
- зовнішній діаметр D = 72 мм.
- ширина B = 19 мм.
- вага 0,299 кг.
Каталожні номери: 238322, JD7689, 215048, AR48751, RE65651, AZ38467, RE2911, 1900900361, 03652581, 1341349C1, 28996680, 38766630, 69983C91, 82982330, 87359667, 238322.0, 00240016, JD38467, KG01399600, 06314203822, 1440508X1, 353246X1, 833363M1, 842296M1, 84024135, 87000630614, 7420512915
Застосування підшипника:
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 задний мост
ВАЗ-2121 Ніва Напівось заднього моста
Автомобіль ЗАЗ-1102 Таврія напівось заднього моста
Автомобіль Москвіч Напівось заднього моста
Комбайн Дон-1200 Комбайн зернозбиральний Привод вивантаженого шнека, контролер компресора
Комбайн Єнісей-1200 Комбайн зерноприбиральний Інші вузли та механізми
Комбайн РСМ-10 «Дон-1500Б» Комбайн зерновозбірний Привод вантажного шнека, контролер компресора
Комбайны New Holland, Case, John Deere
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 16 Н |
| Динамічне навантаження | 26.6 Н |
| Вага | 0.33 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 6306 |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 120 ₴



