
Підшипник 6312 2RS (180312), розмір :60х130х31 KG
Підшипник гойдання кульковий радіальний однорядний 6312-2RS або 180312
Виробник: KG India
Загальні параметри:
- внутрішній діаметр d= 60 мм.
- зовнішній діаметр D= 130 мм.
- ширина B= 31 мм.
- Вага 1,7 кг.

Каталожні номери: 26642990, 0002157680, 215768, 000215768, 215768.0, AH221431, D41629600, D41629601, 79072820
Застосування підшипника:
Автомобіль вантажної - КАМАЗ розчавлена коробка середній
Автомобіль КРАЗ-260 Д Редуктор пристрою напівпричепа
Автомобіль МАЗ Промежна опора карданного вала
Трактор К-700 КПП ведучий вал
Трактор К-701 КПП вал головний
Трактор К-702 Вал проміжний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 46.8 Н |
| Динамічне навантаження | 73.8 Н |
| Вага | 1.7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 31 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 6312 |
| Ширина | 31 мм |
| Марка | КАМАЗ |
| Вид підшипника | Роздавальної коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴



