
Підшипник 6313 2RS (180313,313), розміри: 65х140х33 NTE Slovakia
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 313
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6313 2RS або 180313
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 65 мм.
- зовнішній діаметр D = 140 мм.
- ширина B = 33 мм.
- вага - 2,1 кг.

Застосування підшипника:
Автомобіль МАЗ вал карданний проміжний
Трактор К-700 проміжний вал Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор К-701 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор Т-150 Коробка перемикання передач (КПП) (вал вторинний)
Трактор Т-150К Коробка перемикання передач (КПП) (вал вторинний)
Трактор ХТЗ-16131 Коробка роздавальна, вал приводу заднього моста
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Коробка роздавальна, вал приводу переднього моста
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 60 Н |
| Динамічне навантаження | 97.5 Н |
| Вага | 2.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Висота | 33 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Ширина | 33 мм |
| Код запчастини | 6313 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴



