
Підшипник 6314-2RS (180314,314) 70х150х35 CT
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6314-2RS (180314)
Основні розміри:
- внутрішній діаметр d = 70 мм.
- зовнішній діаметр D = 150 мм.
- ширина B = 35 мм.
- вага 2,366 кг.

Виробник: CT China
Широко застосовується в важкої промисловості, солонодоріжжній техніці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 68 Н |
| Динамічне навантаження | 111 Н |
| Вага | 2.366 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



