
Підшипник 6315 (180315,315), розміри: 75х160х37 FBJ Japan
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6315
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6315 або 180315
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 75 мм.
- зовнішній діаметр D = 160 мм.
- ширина B = 37 мм.
- вага 3,11 кг.

Виробник: FBJ Japan
Застосовується в сельхозтехніці та металургії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 76.5 Н |
| Динамічне навантаження | 119 Н |
| Вага | 3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Висота | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | 80315 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴



