

Підшипник з корпусом UCF 214 (UCF214) CT
Підшипниковий вузол UCF 214
Виробник: CT China
Основні параметри:
|
||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 44.1 Н |
| Динамічне навантаження | 62.2 Н |
| Вага | 5.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 75.4 мм |
| Висота | 193 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴



