

Підшипник UCF 202 (UCF202), розміри: 15х86х31 FBJ Japan
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCF 202
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник із корпусом UCF 202 (UCF202)
Виробник: FBJ Japan
Основні параметри:
- Тип підшипника: підшипниковий вузол
- Внутрішній діаметр: d=15 мм.
- Зовнішній діаметр: D= 86 мм.
- Ширина: B = 31 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 6.6 Н |
| Динамічне навантаження | 12.8 Н |
| Вага | 0.6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Висота | 31 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



