


Підшипник з корпусом UCF 308 (UCF308) KG
Підшипниковий вузол UCF 308
Складається з корпусу F 308 і підшипника UC 308
Виробник: KG India
Корпус типу F — квадратний фланцевий корпус, який має чотири отвори в кожному кутку, призначені для кріплення. Корпус вилитий із чавуну. Ці підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, станочне обладнання, промислове обладнання
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 40 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 56 |
| Висота корпусу (мм) A | 40 |
| Довжина корпусу (мм) L | 150 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 112 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 19 |
| Вага (кг) | 2,9 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCF |
| Виробник | KG |
| Найменування | UCF 308 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 56 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | ucf308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



