


Підшипник UCF 310 (UCF310), розміри: 50х175х67 KG
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCF 310
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник у корпусі UCF 310
Виробник: KG India
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 50 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 67 |
| Висота корпусу (мм) A | 48 |
| Довжина корпусу (мм) L | 175 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 132 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 23 |
| Вага (кг) | 4,7 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCF |
| Виробник | KG |
| Найменування | UCF 310 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 38 Н |
| Динамічне навантаження | 61.8 Н |
| Вага | 4.7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Висота | 67 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



