


Підшипник UCP 203 (UCP203) CT
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCP 203
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус із підшипником UCP 203
Виробник: CT
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 17 |
| Загальна висота вузла (мм) H2 | 62 |
| Ширина корпусу (мм) A | 38 |
| Довжина корпусу (мм) L | 127 |
| Відстань від основи до осі обертання (мм) H | 30,2 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 95 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 12,8 |
| Статична вантажність (кН) Co | 6,65 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 13 |
| Розмір кріпильного отвору (мм) N1 | 19 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Стаціонарний підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCP |
| Виробник | CT |
| Найменування | UCP 203 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 6.65 Н |
| Динамічне навантаження | 12.8 Н |
| Вага | 0.6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Висота | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



