

Підшипник UCP 215 (UCP215) NTE Slovakia
Корпус із підшипником UCP 215
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 75 |
| Загальна висота вузла (мм) H2 | 162 |
| Ширина корпусу (мм) A | 74 |
| Довжина корпусу (мм) L | 275 |
| Відстань від основи до осі обертання (мм) H | 82,6 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 217 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 67,4 |
| Статична вантажність (кН) Co | 48,3 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 25 |
| Розмір кріпильного отвору (мм) N1 | 30 |
| Вага (кг) | 7,4 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Стаціонарний підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCP |
| Виробник | NTE |
| Найменування | UCP 215 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 7.4 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 275 мм |
| Висота | 162 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴



