


Підшипник UCFL 203 (UCFL203), розміри:17х113х33,3 CT
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCFL 203
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник з корпусом UCFL 203
Виробник: CT
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 17 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 33,3 |
| Ширина корпусу (мм) H | 113 |
| Висота корпусу (мм) A | 25,5 |
| Довжина корпусу (мм) L | 60 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 90 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 12,8 |
| Статична вантажність (кН) Co | 6,65 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 12 |
| Вага (кг) | 0,47 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | UCFL |
| Виробник | CT |
| Найменування | UCFL 203 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 6.65 Н |
| Динамічне навантаження | 12.8 Н |
| Вага | 0.47 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Висота | 33.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



