


Підшипник у корпусі UCP 208 (UCP208), розміри: 40х184х98 KINEX Slovakia
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCP208
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипниковий вузол UCP 208 це універсальний самоустановлювальні вузол на лапах.
Складається з кулькового радіального підшипника UC 208 і корпусу — P 208
Корпус підшипникового вузла UCP 208 відлитий з чавуну, що має вигляд арки з кріпильними отворами по краях (лап) корпусу. Всі корпуси UCP оснащені прес-масельничкою
Виробник : KINEX Slovakia
Дані підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, верстатне обладнання, промислове обладнання.


Основні розміри :
d- 40мм.
L- 184мм.
H2- 98мм.
J- 137мм.
H- 49.2мм.
A- 54мм.
B- 49.2мм.
S1- 30.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 16.9 Н |
| Динамічне навантаження | 27.6 Н |
| Вага | 2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 184 мм |
| Висота | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | ucp208 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴



